Podkarpackie Kontakt
Muzeum - Zamek w Łańcucie
Kontakt
Adres:
ul. Zamkowa 1
37-100 Łańcut
Podkarpackie
Polska

List: Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.
Telefon: (17) 225 20 08
Faks: (17) 225 20 12
http://www.zamek-lancut.pl

Informacje: Dyrektor
Wit Karol Wojtowicz
dyrektor@zamek-lancut.pl

Zastępca Dyrektora
Grażyna Ulma
vdyrektor@zamek-lancut.pl

Sekretariat
Krzysztof Żaba
tel. (17) 225 20 08
(17) 225 20 09
(17) 225 20 10
fax. (17) 225 20 12
muzeum@zamek-lancut.pl

Księgowość
Marzena Machniak
tel. (17) 225 20 08 w. 155
ksiegowosc@zamek-lancut.pl

Dział Spraw Osobowych
Jolanta Moskal
tel. (17) 225 20 08 w. 130
kadry@zamek-lancut.pl

Dział Techniczny
Danuta Stachyra - Denko
tel. (17) 225 20 08 w. 122
techniczny@zamek-lancut.pl

Główny Inwentaryzator
Przemysław Kucia
tel. (17) 225 20 08 w. 113
inwentaryzator@zamek-lancut.pl

Dział Wnętrz
Bożena Rybkowska
tel. (17) 225 20 08 w. 120
wnetrza@zamek-lancut.pl

Dział Pojazdów Konnych
Aldona Kruszyńska
tel. (17) 225 31 73
wozownia@zamek-lancut.pl

Dział Konserwacji Parku
Wiesław Koza
tel. (17) 225 20 08 w. 116
park@zamek-lancut.pl

Biblioteka i Archiwum
Daniel Reniszewski
tel. (17) 225 20 08 w. 123
biblioteka@zamek-lancut.pl

Dział Historii Miasta i Regionu
Joanna Kluz
tel. (17) 225 20 08 w. 147
historia@zamek-lancut.pl

Dział Sztuki Cerkiewnej
Jarosław Giemza
tel. (17) 225 20 08 w. 125
ikony@zamek-lancut.pl

Dział Edukacji Muzealnej
Edyta Kucaba - Łyszczek
tel. (17) 225 20 08 w. 129
edukacja@zamek-lancut.pl

Dział Konserwacji Dzieł Sztuki
p.o Agnieszka Opalińska
tel. (17) 225 20 08 w. 112
konserwacja@zamek-lancut.pl

Straż Zamkowa - Szef Ochrony
Jan Kłusek
tel. (17) 225 20 08 w. 138
warta@zamek-lancut.pl

Rezerwacje dla grup wycieczkowych
Joanna Stopyra
tel. (17) 225 20 08 w. 124
wycieczki@zamek-lancut.pl

Sprzedaż wydawnictw
Adam Bartłomowicz
tel. (17) 225 20 08 w. 130
wydawnictwa@zamek-lancut.pl

Pracownia Informatyczna
Andrzej Wierzbiński
tel. (17) 225 20 08 do 10 w.145
admin@zamek-lancut.pl

Marketing i reklama
Joanna Garbulińska-Charchut
tel. (17) 225 20 08 do 10 w.117
joanna.stopyra@zamek-lancut.pl

 
Powiaty